ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИЙ ФОНД УКРАЇНИ У КИЄВІ: Регіональний ландшафтний парк "Парк партизанської слави"

Про нас

Вітаємо Вас на сайті спільноти “Парк Партизанської слави”!

Регіональний ландшафтний парк “Парк партизанської слави” — це прекрасна територія з різноманітними ландшафтами, свіжим повітрям і дружніми до людей тваринами! Вона заповідана — має бути збережена — для наших дітей, онуків і правнуків. Всі, хто шкодять цій природі, не просто порушують закони, а позбавляють тисячі людей можливості відновити здоров’я!

Ми – ініціативна група мешканців, активістів, ековолонтерів, які переймаються долею парку Партизанської слави і намагаються вберегти його природну цінність для наступних поколінь.

Ми хочемо, щоб парк Партизанської слави був найкращим місцем для відпочинку, відновлення фізичних і духовних сил, єднання людини з природою, щоб кожен відвідувач відчував тут себе затишно і комфортно.

Також, на нашу думку, важливо, щоб парк був громадським простором, який об’єднує людей, надихає на спільну творчість, позитивні соціальні практики, популяризує здоровий і активний спосіб життя.

Ми віримо в те, що людина може жити в гармонії з природою і завдяки цьому збагачуватись духовно та черпати натхнення для нових звершень у повсякденному житті.

Будемо дуже раді знайти однодумців! Долучайтесь!

Більш детально про наше Бачення благоустрою парку можна прочитати тут.

FB оголошення
Перші публічні ресурси присвячені Парку партизанської слави ми створили ще у 2009 році:

  • Приберемо сміття з вулиць і парків — Цей сайт було створено для того, щоб скоординувати роботу тих, хто хоче піклуватись про чистоту Парку партизанської слави і вулиць Києва. Тут є і результати опитування і макети постерів.
  • ЖЖ “Парк партизанської слави” — Цей блог створений 7 серпня 2009 року для того, щоб залучити побільше бажаючих до прибирання парку від сміття (акція відбулась 25 вересня 2009 року).

Залишити відповідь