ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИЙ ФОНД УКРАЇНИ У КИЄВІ: Регіональний ландшафтний парк "Парк партизанської слави"

На екологічній комісії Київради створили робочу групу з обстеження ППС

26.04.2016р. депутат Київради Паладій С.В, обраний по 16 виборчому округу Дарницького району, на прохання мешканців звернувся до голови екологічної комісії Ялового К.В. з питання обстеження РЛП Партизанської слави на предмет порушення Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.

Депутатське звернення Паладій 1

Депутатське звернення Паладій 2                                                                                                                                                                         Депутатське звернення Паладій 3

15.06.2016р. на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики було розглянуто звернення №08/279/08/049-87. В обговоренні цього питання взяли участь: Яловий К.В., Сандалова Г.О., Новіков О.О., Москаль Д.Д., Мірошниченко І.М., Пинзеник О.О., Назаренко Ю.Б., Мальований А.М., Кугук Є.В.

Як зазначили представники мікрорайону “Рембаза” та “Червоний хутір”, у регіональному ландшафтному парку знищується флора й фауна через несанкціоновану забудову біля озера розважальних майданчиків та альтанок. Місцеві мешканці також переконані, аби зберегти природне середовище, необхідно заборонити будь-які будівельні роботи в парку та враховувати рекреаційні вимоги.

Громадський діяч Назаренко Ю.Б. висловив такі пропозиції: 1) створити адміністрацію парку з залученням до її складу фахівців КП «Плесо»; 2) вжити заходів для обмеження руху автотранспорту територією парку; 3) вжити заходів для обмеження кінних прогулянок територією парку.

Заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, начальник управління екології та природних ресурсів Мальований А.М. запропонував створити робочу групу з опрацювання  проектної документації з організації території РЛП. В.о. генерального директора ККО “Київзеленбуд” Кугук Є.В. запропонував розробити порядок доступу до парку.

На сайті Київської міської ради повідомили, що члени комісії вирішили створити робочу групу з обстеження парку та вивчення проектної документації, а також звернутися до ГУ Національної поліції в м. Києві щодо збільшення кількості патрулів на території ППС.

Витяг з Протоколу засідання постійної комісії Київради з питань екологічної політики від 15.06.2016р.:  

ВИРІШИЛИ:

 1. Підтримати звернення депутата Київради Паладія С.В. від 26.04.16 №08/279/08/049-87 щодо створення комісії з питання обстеження регіонального ландшафтного парку «Парк партизанської слави» в частині порушення конвенції «Про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі».
 2. Створити робочу групу з обстеження регіонального ландшафтного парку «Парк партизанської слави» та вивчення проектної документації з організації РЛП «Парк партизанської слави» у складі членів постійної комісії Сандалової Г.О., Новікова О.О., Мірошниченка І.М. з залучення управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, а також КО «Київзеленбуд».
 3. Звернутися до Головного управління національної поліції у м. Києві з метою організації патрулювання території регіонального ландшафтного парку «Парк партизанської слави», упередження безконтрольного проїзду автотранспорту територією парку та інших порушень правопорядку.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – одноголосно.

Комментариев: 6

 1. Вера сказав:

  Здравствуйте ! Считаю, за необходимое сообщить о вырубке леса в районе Тропы здоровья Никольского леса (м. Красный хутор).
  ВАз р.н. АМ 1039 АН, трактор без гос. номеров. Каждый день в течении недели около 7.00 уже лес рубят, заезжают со стороны воинской части.

  • Ірина сказав:

   На сайті Київзеленбуду є такі контакти відповідальних осіб за Микільське лісництво квартал №35:
   тел. 566-32-64
   лісничий Мошняцький О.В.(050)445-37-64
   помічник лісничого Ярмоленко О.М. (050)445-37-62

 2. Лана сказав:

  По Колибi навiдь рiшення суду давно принято про знесення, але прокурорськи кришують. Ввечерi та до ночи музика вола€ скажено. Навкуруги туалет для всiх “вихованих”, а у парку працю€ лише один. Озёра забрудненi.
  Маю зауважити, парк змiнився на краще за останнi роки, але бажаючи заробити чиновнички району замiсть робити справку для громади, грошенятка роблять.

 3. Натплия сказав:

  На территории парка Партизанский славы на одной из сосен висела металлическая фигурка птицы на гнезде.Кто видел её, где именно она находится ? Или может сняли уже? Очень прошу отпишитесь,кто что знает.

  • Ірина сказав:

   Якщо йти від початку тропи здоров’я (біля стадіону) по парковим доріжкам в бік атракціонів, то на соснах можна побачити декілька фігурок (сова, білочка і т.д.)

 4. […] року в парку Партизанської слави в рамках діяльності відповідної робочої групи Екологічної комісії Київради відбулась зустріч, на […]

Залишити відповідь